Pracuj z nami

PITI_WWW

Czy wiesz, że United to...

Miejsce, w którym stale podnosisz swoje kompetencje, realizujesz się, spełniasz zawodowe ambicje, a marzenia przekuwasz w cele. Przestrzeń, gdzie Twoje zdanie po prostu się liczy.

Ogromnie miło mi powitać Cię w United Kids. Cieszę się, że nas znalazłeś/aś. Może to właśnie Ty dołączysz do zespołu pełnych pogody ducha osób tworzących #UnitedTeam?

Po pierwsze

WARTOŚCI

ROZWÓJ

Najważniejszy jest dla mnie rozwój zespołu. Wierzę, że Twoje zawodowe zadowolenie i spełnienie przełoży się na najwyższą jakość funkcjonowania United. Cenię osoby, które tak jak my nie lubią stać w miejscu, szukają efektywnych rozwiązań i skutecznie wykorzystują potencjał nowych metod i narzędzi dostępnych na rynku edukacyjnym.

Jestem przekonana, że każdy z nas jest wyjątkowy i posiada unikalne talenty dlatego w United nie narzucamy jednej, sztywnej ścieżki rozwoju. Wybieramy dedykowane rozmowy, wspólne omawianie zawodowych celów i wspieranie Cię w ich realizacji. Dbamy o naszych pracowników na każdym etapie, począwszy od wdrożenia, poprzez cykliczne, finansowane przez nas szkolenia, na opiece metodycznej kończąc. 

7A6E457D-49A9-4999-9DE3-8BDC3F2EDA2B

... I JESZCZE RAZ ROZWÓJ

Chcesz rozpocząć swoją karierę jako lektor, ale nie wiesz, od czego zacząć? Bez obaw! Doskonale zdaję sobie sprawę, że na początku drogi zawodowej czasem trudno określić, w którym kierunku pragniemy podążać. Z moją pomocą  odkryjesz swoje naturalne talenty i mocne strony, co pozwoli Ci na skuteczne wykorzystanie swojego potencjału. Nie stracisz  czasu na poszukiwanie właściwej ścieżki ponieważ pomogę Ci odnaleźć drogę do sukcesu!

A może jesteś doświadczonym lektorem i szukasz nowych wyzwań? Doskonale! W naszym zespole otrzymasz zadania, które pozwolą Ci na rozwijanie umiejętności, spełnianie się zawodowo oraz dadzą poczucie satysfakcji z wykonywanej pracy. Nie będziesz zaczynał/a od początku. Dopasujemy stanowisko do Twoich talentów i doświadczenia. Dołącz do nas i zobacz, jak wiele możesz osiągnąć!

RELACJE

Stawiam na atmosferę, którą cechuje otwartość, szacunek i zaufanie. U nas liczy się współpraca, skuteczna komunikacja i psychiczny komfort. W United Kids czujemy się swobodnie i bezpieczenie. Tworzenie przyjaznego miejsca, w którym możemy na sobie polegać, to mój zdecydowany priorytet.

Tak naprawdę United traktuję trochę jak drugi dom, pełen ciepła, serdeczności i empatii. Staramy się w nim pomagać sobie nawzajem, nie tylko w kwestiach zawodowych. Znam znaczenie słowa rodzina - dla mnie też to właśnie ona jest najważniejsza. Nic tak nie relaksuje, jak czas wolny - nikt nie będzie zadręczał Cię telefonami w chwilach, w których chcesz się zresetować. Najważniejsze to cieszyć się swoją pracą i mieć czas na życie.

ZAANGAŻOWANIE

Wyróżnia Cię empatia? Angażujesz się w edukacyjny proces swoich uczniów, a ich postępy sprawiają, że rozsadza Cię nowa energia i motywacja? Pragniesz pracować w miejscu, w którym Twoje zdanie po prostu się liczy? A może posiadasz własne pomysły i sugestie, które masz chęć u nas wprowadzić?

Cudownie! Chcę, by każdy członek zespołu posiadał realny wpływ na swoją pracę i współtworzenie United. Dziel się z nami swoimi kreatywnymi ideami, ambicją i zapałem. W końcu sukces firmy kreują pracujący w niej ludzie. Wspólnie o niego zadbajmy.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Najważniejsze to móc na sobie polegać, dlatego odpowiedzialność jest istotną wartością, którą powinna cechować się każdy osoba w zespole United. Wiąże się ona nie tylko ze starannym wykonywaniem powierzonych zadań, ale także z etycznym i uczciwym postępowaniem. 

Dlaczego to takie istotne? Bo jestem odpowiedzialna oraz lojalna wobec swojej ekipy i tego samego oczekuję w zamian. Lubię jasne sytuacje. Przyjacielskie nastawienie i szczerość sprawiają, że otwarcie możemy rozmawiać o problemach i skutecznie poszukiwać ich rozwiązań. 

Wszyscy popełniamy błędy - to naturalne, choć czasem trudno nam się do tego przyznać. W United nie oczekujemy perfekcji, najważniejsze jednak, by wykazywać chęci do ich naprawy. Każda pomyłka uczy nas czegoś nowego, a w United nie tylko lubimy uczyć, ale także sami chętnie się uczymy. 🙂 Wspólnie analizujemy popełnione błędy i szukamy sposobów, by uniknąć ich w przyszłości. Takie podejście pozwala nam się nie tylko rozwijać, ale także uczyć się na własnych doświadczeniach. 

 

Po Drugie

KORZYŚCI

Praca w United jest pasjonująca, ambitna i obfitująca w nowe wyzwania. W naszej Akademii wspólnie planujemy Twoją ścieżkę kariery w taki sposób, by była dla Ciebie jak najbardziej satysfakcjonująca i jasno określona. Stawiam na zaplanowany obszar pracy, dlatego dołączając do nas otrzymasz nie tylko dokładną listę zadań i wskazówek, ale również stałe wsparcie opiekuna i zespołu. Nie zastanawiaj się więcej co, gdzie, kiedy i jak.

Jeśli postanowisz spełniać się właśnie u nas, zyskasz:

1
Szkolenia z licencjonowanych metod nauczania języka angielskiego
podczas których otrzymasz wiedzę oraz narzędzia skutecznie ułatwiające Twoją pracę i maksymalnie skracające czas wdrożenia.
2
Szkolenia Cambridge, otwierające Cię na możliwość pracy z dziećmi, młodzieżą
i dorosłymi, ponadto możesz zostać koordynatorem egzaminów Cambridge, a w przyszłości być może również egzaminatorem.
3
Dodatkowe, indywidualnie dobrane szkolenia, np. z pozytywnej dyscypliny.
Wspólnie wybieramy kursy zgodne z Twoimi predyspozycjami i kierunkiem kariery. Dzięki nim jeszcze szybciej osiągniesz zawodowe cele.
4
Opiekę metodyka, od którego otrzymasz ciekawe, inspirujące narzędzia
oraz gotowe pomysły na lekcje i rozmaite aktywności. Na wsparcie metodyka możesz liczyć w każdym możliwym etapie pracy.
5
Zaplanowaną ścieżkę rozwoju. Wspólnie odkryjemy Twoje talenty, omówimy cele zawodowe ...
... i zaplanujemy optymalną drogę do ich zdobywania. Ponadto otrzymasz atrakcyjne zarobki, które będą rosły wraz z Twoim doświadczeniem i rozwojem.
6
Zestawy lektorskie, dostęp do bazy materiałów, platform edukacyjnych oraz platformy dla lektorów
a wszystko po to, by maksymalnie ułatwić Ci pracę i zaoszczędzić Twój czas. Dzięki zapewnionym narzędziom wykonywanie obowiązków będzie łatwe i przyjemne.
7
Stałe godziny pracy, w ustalonych indywidualnie godzinach, lub elastyczny grafik
dopasowany do Twoich potrzeb. Bez problemu zaplanujesz swój wolny czas i dostosujesz pracę do pozostałych zajęć.
8
Work-life balance, bo praca w branży edukacyjnej to więcej czasu na życie poza biurem i realizowanie
własnych pasji! Oferujemy pracę przez 10 lub 12 miesięcy w roku. Ty decydujesz, czy chcesz zrobić sobie 2-miesięczne wakacje, czy zarobić dodatkowe pieniądze.

Pamiętaj – u nas możesz awansować! Oferujemy rozwój na różnych stanowiskach, takich jak lektor, opiekun metody, metodyk, szkoleniowiec, manager czy koordynator egzaminów Cambridge.

Na koniec z dumą muszę zaznaczyć, że nasza szkoła językowa jest jedyna w swoim rodzaju. Nie tylko jako jedyni w okolicy posiadamy status Cambridge Preparation Centre i jesteśmy wyłącznym akredytowanym centrum licencjonowanych metod Teddy Eddie, Savvy Ed i Edward’s League. Cechuje nas coś jeszcze – stuprocentowe skupienie się na zespole, pomoc w rozwijaniu talentów  i nowoczesne podejście do Twojej kariery.

Jestem świadoma wartości United Kids, począwszy od najwyższego poziomu nauczania, poprzez kompleksowe wsparcie metodyczne, na konkurencyjnych finansach i benefitach kończąc. Mówię o tym głośno ponieważ wiem, że to cechy, które wyróżniają nas na rynku pracy.

Czego oczekuję?

Ufff. Udało Ci się dobrnąć aż do tego momentu, spodobało Ci się to, co przeczytałeś/aś, podzielasz nasze wartości i chcesz czytać dalej? Wspaniale, jesteś już prawie u celu.

Czy posiadasz status studenta lub absolwenta studiów filologicznych i/lub certyfikat językowy? A może jesteś doświadczonym nauczycielem z wieloletnim stażem i marzysz o zmianie pracy? Znasz język angielski co najmniej na poziomie B2?  Jeśli dodatkowo cechuje Cię: 

  • zaangażowanie, kreatywność i inicjatywa w działaniu,
  • otwartość, komunikatywność i umiejętność budowania relacji,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • chęć rozwoju i zdobywania nowych umiejętności…

…to znak, że szukam właśnie Ciebie! Już nie mogę się doczekać, aż Cię poznam. Jeszcze dosłownie tylko jedna, kluczowa informacja.

IMG_0710

To co liczy się dla mnie najbardziej

Moją misją jest zapewnienie dzieciom i młodzieży edukacji językowej na najwyższym poziomie.  Mam na myśli edukację na miarę XXI wieku, z wykorzystaniem skutecznych metod, najnowszych technologii oraz wiedzy z dziedziny neuronauki - o tym, jak uczy się nasz mózg.

Głęboko wierzę, że jest to niezwykle odpowiedzialne zadanie, dlatego wkładam w jego realizację całe swoje serce, wiedzę i doświadczenie.

Pragnę tworzyć miejsce, które dzieci uwielbiają, w którym mogą rozwijać się pod okiem najlepszych specjalistów i świetnie się przy tym bawić. Chcę również kreować takie miejsce pracy, o dołączeniu do jakiego marzyłam rozpoczynając swoją ścieżkę kariery.

Jeśli chcesz dołączyć do #unitedteam

nie zwlekaj ani chwili. Wypełnij krótki formularz aplikacyjny i nie zapomnij dołączyć swojego CV 😇

Odezwę się do Ciebie najszybciej jak to możliwe!