O nas

Poznaj nas

Na początku było marzenie.

Zapragnęłyśmy stworzyć miejsce, które rzuci zupełnie nowe światło na edukację językową - miejsce nastawione na ucznia i jego potrzeby, pozwalające dzieciom rozwijać się we własnym tempie, cieszyć nauką, uśmiechać się i być sobą.

Od zawsze patrzyłyśmy na świat growth-mindsetowo, traktując naukę jako proces. Jesteśmy odważne i to chciałyśmy przekazywać naszym uczniom
- by nie bali się stawiać czoła wyzwaniom i pamiętali, że błędy to nic złego, w końcu wszyscy je popełniamy.

A potem zakasałyśmy rękawy i zabrałyśmy się do pracy, bo takie już jesteśmy - marzenia przekuwamy w cele. Tak powstało United Kids.
Poznajcie Elę i Dominikę, mamę i córkę, które od trzech pokoleń aktywnie realizują swoją życiową misję i pasję - tworzenie rodzinnego miejsca przyjaznego dzieciom, stawiającego na dobrą atmosferę i prawdziwe relacje.

IMG_1606

Tak zbudowałyśmy coś pięknego.

Choć musicie wiedzieć, że daleko nam do zwyczajnej szkoły językowej.

W United działamy zgodnie z założeniami neurodydaktyki, a nasze zajęcia są angażujące, pełne komunikatywnego używania języka, ciekawe i inspirujące. Podczas nich trenujemy wyobraźnię, pamięć i zmysły kursantów. Robimy wszystko, by uczniowie czuli się u nas swobodnie i komfortowo, dzięki czemu nauka języków obcych jest dla nich prawdziwie intrygującą przygodą, a nie stresującym obowiązkiem. Wiemy, że kluczem do sukcesu jest zrozumienie zasad, a nie zapamiętanie ich.

Stawiamy na rozwój i… przyjaźń. Nasze wieloletnie doświadczenie potwierdza, że dobre relacje wyraźnie zwiększają efektywność w zdobywaniu wiedzy. Nie kryjemy wzruszenia, że udało nam się stworzyć przestrzeń, gdzie wzajemnie wspieramy się, inspirujemy i celebrujemy małe sukcesy. Tutaj pomagamy dzieciom odkrywać talenty i uczyć się je wykorzystywać, a nasi lektorzy i opiekunowie są dla uczniów jak druga rodzina. Z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że United Kids to miejsce, do którego po prostu chce się wracać.

A wszystko zaczęło się…

…w 2012 roku, kiedy Ela postanowiła założyć szkołę języków obcych Complex. Już wtedy, zanim na rynku pojawiły się sprawdzone, licencjonowane metody i narzędzia wspierające edukację brain friendly, ona, dzięki skutecznemu, przyjaznemu, samodzielnie opracowanemu modelowi kursów, zarażała dzieci pasją do języków. 

Po zaledwie roku szkoła pękała w szwach. To był ten moment, w którym do zespołu dołączyło pięciu wspaniałych lektorów a nasza szkoła zyskała 3 nowe sale lekcyjne. Wzbogaciliśmy także ofertę o kursy języka niemieckiego, francuskiego oraz chińskiego. 

Pod nazwą Complex istnieliśmy aż do 2021, ale to słowo United jest nam zdecydowanie bliższe -  oznacza zjednoczony, wspólny, podkreśla nasze korzenie i wartości, które wyznajemy oraz wiąże się z wprowadzonymi przez nas zmianami: nowymi standardami, metodami i holistycznym podejściem do nauczania języków obcych. 

5B30F259-B48A-4743-9204-43783C2E9D8B

Nasze metody = sukces językowy Twojego dziecka.

Dlaczego? Bo korzystamy z najnowocześniejszych metod nauczania, śledzimy trendy i nigdy się nie zatrzymujemy. Jesteśmy ciekawe świata spragnione wiedzy. Stale podnosimy swoje kompetencje biorąc udział w szkoleniach i konferencjach, a najlepsze, wyniesione stamtąd rozwiązania, wdrażamy u siebie.

Potwierdzenia tych słów nie trzeba daleko szukać. Prowadzimy jedyne w okolicy akredytowane centrum licencjonowanych metod Teddy Eddie, Savvy Ed i Edward’s League, ze statusem Cambridge Preparation Centre. Dokładnie i indywidualnie planujemy ścieżkę edukacji językowej każdego dziecka od 2 do 18 roku życia. 

Wiemy, że jak mierzyć, to wysoko, dlatego precyzyjnie przygotowujemy nie tylko do państwowych egzaminów ósmoklasisty i matury, ale również do międzynarodowych egzaminów Cambridge. Za siebie mówią także liczby. Każdego roku kształcimy przeszło 400 kursantów.

Chcesz mieć pewność, że Twoje dziecko będzie się u nas realizowało, a Ty dobrze zainwestujesz pieniądze? Wspólnie weźcie udział w lekcji próbnej i przekonajcie się, że United Kids to miejsce stworzone z myślą o Was. Z całego serca zapraszamy.

Co jeszcze odróżnia nas od reszty?

Zajęcia poza siedzibą United

Chcesz, byśmy zorganizowali zajęcia dla Twojej pociechy, jej kolegów i koleżanek w szkole, przedszkolu, świetlicy lub bibliotece?
Daj nam znać, a my zajmiemy się resztą!